Шоста Всеукраїнська інтернет-конференція «Місцева влада й самоврядування в Україні та державах світу»

Кафедра історії держави і права Інституту права і психології Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у Шостій Всеукраїнській науково-теоретичній інтернет-конференції «Місцева влада й самоврядування в Україні та державах світу: історія та сучасність (аспекти права). На вшанування пам’яті професора Юрія Панейка», яка відбудеться 30 травня 2017 року.

Для участі в роботі конференції запрошують науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів, аспірантів, здобувачів наукових ступенів, студентів старших курсів та юристів-практиків. Форма участі – заочна.

Передбачено роботу двох секцій.

1. Місцева влада і самоврядування: політико-правові питання історії та сучасності:
    • Місцева влада й самоврядування: загальнотеоретичні та методологічні засади розуміння;
    • Правова природа самоврядування;
    • Історико-правові дослідження питань місцевої влади й самоврядування;
    • Організація органів місцевої влади й самоврядування: досвід всесвітньої та вітчизняної історії;
    • Особливості міського самоврядування: світовий та вітчизняний досвід;
    • Правові засади організації та функціонування сільського самоврядування на українських землях.
  2. Асоційовані питання.

Крайній термін подання матеріалів – 29 травня 2017 року.

Оргкомітет конференції:

Національний університет «Львівська політехніка», Навчально-науковий інститут права і психології,
поштова адреса: 79000, м. Львів, вул. Князя Романа, 1/3,
електронна адреса: i.terlyuk2406@gmail.com,
контактний телефон: (032) 2583020.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції760.91 KB