ІV Всеукраїнська студентська конференція «Сучасна парадигма вищої освіти: економіка та менеджмент»

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі IV Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Сучасна парадигма вищої освіти: економіка та менеджмент», яка відбудеться 21–22 березня 2019 року.

Секції конференції

• Секція 1. Формування цифрових компетенцій в освіті.
  • Секція 2. Вища освіта та сучасні виклики ринку праці.
  • Секція 3. Профіль затребуваного фахівця.
  • Секція 4. Практичні аспекти підготовки фахівців: вітчизняний та зарубіжний досвід.

Організатори запрошують до участі студентів вищих навчальних закладів та їхніх наукових керівників.

Для участі у конференції потрібно до 10 березня 2019 року надіслати необхідні документи до Організаційного комітету на електронну адресу epi_conf@ukr.net.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції636.07 KB