V Українсько-польський науковий форум з польсько-українських відносин та європейської інтеграції

Інститут гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки запрошує до участі у V Українсько-польському науковому форумі, присвяченому проблематиці польсько-українських відносин та європейської інтеграції, який відбудеться 23–24 травня 2019 року в Експозиційному центрі «Stara Kotłownia» у м. Ольштині (Польща).

V Українсько-польський науковий форум є продовженням міжнародної співпраці у рамках підписаної угоди між Інститутом політичних наук Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині та Інститутом гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка».

До участі у Форумі необхідно до 23 травня 2019 року подати тему доповіді голові організаційного комітету в Україні Олександрові Горбачу, е-mail: gorbachon@gmail.com.

Докладніше – в інформаційному повідомленні Форуму

Приєднані файлиРозмір