Ювілейна Міжнародна науково-практична конференція «Партнерство заради соціальних змін: 20 років досвіду»

Форма реєстрації на заходи Професійного зростання доступна за посиланням.

Організаційний комітет запрошує на ювілейну Міжнародну науково-практичну конференцію «Партнерство заради соціальних змін: 20 років досвіду», присвячену 20-й річниці канадсько-українського проекту «Реформування соціальних служб» (1999–2003 рр.), виконаного на базі Національного університету «Львівська політехніка» за фінансової підтримки Канадської Агенції з Міжнародного Розвитку (CIDA).

Конференція відбуватиметься 24–26 жовтня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Організатори-партнери:

• Національний університет «Львівська політехніка» (Україна);
  • Манітобський університет (Канада);
  • Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації» (МФСА) (Україна);
  • Вюрцбурзький університет Юліуса Максиміліана (Німеччина);
  • Канадський Центр вивчення інвалідності (Канада);
  • Державні і громадські організації осіб з інвалідністю м. Львова (Україна).

Інституціями-партнерами організаторів Ювілейної конференції є учасники Мережі партнерської взаємодії «Без обмежень» / «No Limits» на локальному, регіональному, національному та міжнародному рівнях.

Тематика конференції

1. Актуальні проблеми соціально-гуманітарних наук.
  2. Професійна підготовка фахівців галузі знань «Соціальна робота».
  3. Практика професійної діяльності в соціальній сфері.
  4. Соціальна інклюзія.
  5. Інклюзивна освіта.
  6. Охорона здоров’я і здоров’єзбереження.

В основу програми ювілейної Міжнародної науково-практичної конференції «Партнерство заради соціальних змін: 20 років досвіду» покладено Модель Клініки здоров’я громади Львівської політехніки, яку розроблено в контексті співпраці учасників Мережі партнерської взаємодії «Без обмежень» / «No Limits». На основі зазначеної моделі створено Консультаційно-координаційну службу «Клініка здоров’я громади Львівської політехніки».

Участь у конференції можлива лише за умови попередньої реєстрації до 14 жовтня 2019 року.

Матеріали для публікації у міжнародному online-збірнику матеріалів конференції надсилати на адресу електронної пошти conference.partnership@gmail.com до 30 вересня 2019 року.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції