Керівник Tech StartUp School Університету професор Назар Подольчак – Почесний Амбасадор Львова 2020−2022

19 жовтня 2020, 11:45
За матеріалами сайту Львівської міської ради

У Львові відбулася шоста урочиста церемонія відзначення Почесних Амбасадорів міста. З 2014 року існування цієї програми Амбасадорами Львова стало 54 людини.

Сфера діяльності Почесних Амбасадорів надзвичайно різноманітна. Здебільшого вони працюють у науковій, освітній, культурній, медичній, бізнесовій галузі. Чимало викладає в університетах і активно займається наукою. Їхні дослідження визнають у цілому світі, їх нагороджують науковими ступенями. Завдяки їхній тісній співпраці з міжнародними колегами вдається організувати чимало проектів, привезти світових експертів, залучити міжнародні конференцій, форуми, конгреси до Львова.

16 жовтня 2020 року до їхнього чиста доєдналося ще 9 осіб, які готові використовувати свій авторитет та професійні знання задля промоції Львова як достойного місця для проведення заходів ділової гостинності.

Зокрема, Почесним Амбасадором Львова 2020−2022 став Назар Подольчак – доктор економічних наук, завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту, керівник Tech StartUp School та директор Наукового парку SID City Національного університету «Львівська політехніка».