Керівник Українсько-данського центру Якоб Дальгоф: «80% успіху – наполеглива праця, правдивість та чесність»

17 квітня 2020, 08:56
Українсько-данський центр науково-технологічного співробітництва

Якоб Дальгоф – керівник Українсько-данського центру науково-технологічного співробітництва, який розвиває свою діяльність у Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка».

Сьогодні він ділиться порадами та рекомендаціями щодо досягнення успіху, адже за всі ці роки сформував набір власних правил та ідей.

«Перш за все, що таке успіх? Я думаю, важливо, щоб кожна людина зрозуміла, якими є цілі і як вони визначають успіх/щастя. Коли ви маєте чітке уявлення про цілі, ви можете почати працювати безпосередньо з ними».

Є перелік правил, яких дотримується Якоб Дальгоф.

• Я завжди говорив, що 80% успіху – це наполеглива праця, правдивість та чесність щодо себе та інших.
  • Вам потрібно створити цінність – незалежно від того, працюєте ви для себе чи когось іншого.
  • Ви повинні бути дисциплінованими, оскільки успіх не настає впродовж ночі, і ви повинні бути там довгостроково.
  • Отримуйте нові навички та знання, спробуйте читати чи слухати аудіокниги впродовж 30 хв щодня: через рік ви багато чого навчитеся і через 5 років будете першими серед 1% людей у світі, які володіють найглибшими знаннями.
  • Щоб досягти успіху, ви повинні бути енергійні, підтримувати себе у гарній фізичній формі, тому тут не обійтися без тренувань, якщо не щодня, то хоча б через день.
  • Послідовність. Якщо щось не працює, то спробуйте інші стратегії – не кидайте це.
  • Ви можете багато чому навчитися з невдач, тому не повторюйте одних і тих самих помилок.
  • Не соромтеся зазнавати невдач. Хто ніколи не падав – ніколи не піднімався.
  • Вчіться та прагніть інших цілей, будуйте мережу.
  • Знайдіть успішні моделі, а потім спробуйте слідувати за ними.
  • Будьте допитливими та намагайтеся знайти можливості навіть у важкі часи, як зараз.
  • Залишайтеся позитивними та оптимістичними, це весело для вас і для оточення.
  • Але найголовніша річ, яку один мудрець сказав мені: «Склади план – якщо ти не плануєш, ти плануєш зазнати поразки».