Конкурс на отримання стипендій для стажування в Університеті Кінгстона в рамках програми Erasmus+

26 лютого 2020, 15:14
Кафедра ММП Львівської політехніки

Оголошено конкурс на отримання стипендій на стажування в Університеті Кінгстона (м. Кінгстон-на-Темзі, Великобританія) в рамках програми Erasmus+ КА1 «Міжнародна кредитна мобільність», що фінансується Європейським Союзом та Агенцією Еразмус Плюс.

Відповідно до умов проекту студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» ІІІ року навчання рівня «Бакалавр» та І року навчання рівня «Магістр» Інституту економіки та менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» мають можливість взяти участь у програмі академічної мобільності до Університету Кінгстона у першому семестрі 2020/2021 навчального року.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

• володіти англійською мовою не нижче рівня B2;
  • мати середній бал (рейтинг) рівним або більшим, ніж 71;
  • вчасно та у повному обсязі надіслати необхідні документи.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 20 березня 2020 року (12:00 дня) надіслати на електронну скриньку kingstonbusinesslpnu@gmail.com необхідні такі документи англійською мовою.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конкурсу

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конкурсу144.07 KB