![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/01/14/illustrations/fvlyzhper-2020-1t.jpg?itok=DXsGBRO_×tamp=1579079312)
Старший викладач кафедри фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка» Оксана Заліско здобула золото на Всесвітніх іграх майстрів, що тривають цими днями в Інсбруку, головному місті провінції Тіроль у західній Австрії.
12 січня на дистанції 30 кілометрів у лижних перегонах у своїй віковій категорії спортсменка фінішувала першою, випередивши росіянку на 35 хвилин. Загалом до Тіролю в січні цього року, щоб змагатись у дванадцяти олімпійських дисциплінах, з’їхалось близько 3000 спортсменів з усього світу.
Нагадаємо, минулоріч Оксана Заліско стала переможницею Кубка світу з лижних перегонів серед ветеранів спорту. У 2017 році у Швейцарії на Чемпіонаті світу з лижних перегонів серед ветеранів спорту Оксана Заліско в складі збірної команди України виборола ІІІ місце у гонці на 15 км класичним стилем.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/01/14/gallery/fv_lyzh_per-2020-1.jpg?itok=Geu3iRgr×tamp=1579079312)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/01/14/gallery/fv_lyzh_per-2020-2.jpg?itok=Kx-hCMM5×tamp=1579079312)