Представниця Університету здобула золото на Всесвітніх іграх майстрів у лижних перегонах

14 січня 2020, 08:30
Управління фізичної культури та спорту ЛОДА

Старший викладач кафедри фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка» Оксана Заліско здобула золото на Всесвітніх іграх майстрів, що тривають цими днями в Інсбруку, головному місті провінції Тіроль у західній Австрії.

12 січня на дистанції 30 кілометрів у лижних перегонах у своїй віковій категорії спортсменка фінішувала першою, випередивши росіянку на 35 хвилин. Загалом до Тіролю в січні цього року, щоб змагатись у дванадцяти олімпійських дисциплінах, з’їхалось близько 3000 спортсменів з усього світу.

Нагадаємо, минулоріч Оксана Заліско стала переможницею Кубка світу з лижних перегонів серед ветеранів спорту. У 2017 році у Швейцарії на Чемпіонаті світу з лижних перегонів серед ветеранів спорту Оксана Заліско в складі збірної команди України виборола ІІІ місце у гонці на 15 км класичним стилем.