З філософії

Для складання кандидатського іспиту з філософії претенденти мають вчасно подати заяву у відділ докторантури та аспірантури у терміни, визначені наказом Ректора. Кандидатський іспит з філософії передбачає усну відповідь на іспиті та оцінку за самостійно виконаний реферат. Реферат з філософії* виконується аспірантом (здобувачем) самостійно на тему, що має бути заздалегідь обрана та закріплена на кафедрі філософії. Всі реферати подаються у друкованій та електронній версіях; остання передбачає перевірку на плагіат. Реферат повинен бути поданим на кафедру філософії не пізніше як за 10 днів до початку екзаменаційної сесії. Аспірант (здобувач) має прослідкувати, щоб лаборанти кафедри філософії зареєстрували реферат у спеціальному журналі. У випадку, коли реферат не зарахований або отримав низький бал оцінки, аспірант (здобувач) має право ознайомитись з рецензією на реферат та виправити відзначені недоліки для підвищення балу оцінки. Якщо реферат оцінений балом «Задовільно», то загальна (підсумкова) оцінка за іспит не може бути вищою від оцінки «Добре».

До іспиту наказом Ректора допускаються особи, що виконали вимоги його складання.

Уся сформована відділом докторантури та аспірантури група прибуває на визначений час. При собі потрібно мати посвідчення особи. Користування додатковими навчальними матеріалами на іспиті не передбачено.

Рекомендації щодо написання рефератів та вимоги до його рецензування подані в прикріпленому файлі (.pdf).

Оновлено 8 years 1 міс тому