Члени вченої ради

Голова ради:

1. Микийчук Микола Миколайович, д.т.н., професор, директор інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології, Національний університет «Львівська політехніка», спеціальність 05.01.02.

Заступник голови:

2. Івахів Орест Васильович, д.т.н., професор, завідувач кафедри, Національний університет «Львівська політехніка», спеціальність 05.11.05.

Вчений секретар:

3. Бубела Тетяна Зіновіївна, д.т.н., доцент, професор кафедри, Національний університет «Львівська політехніка», спеціальність 05.01.02.

Члени ради:

1. Байцар Роман Іванович, д.т.н., професор, професор кафедри, Національний університет «Львівська політехніка», спеціальність 05.01.02.
  2. Василевський Олександр Миколайович. д.т.н., професор, перший проректор, Вінницький національний технічний університет, спеціальність 05.01.02.
  3. Дорожовець Михайло Миронович, д.т.н., професор, професор кафедри, Національний університет «Львівська політехніка», спеціальність 05.11.05.
  4. Ковальчик Адам, д.т.н., професор кафедри, Жешувська політехніка (Польща), спеціальність 05.11.05.
  5. Кочан Роман Володимирович, д.т.н., професор, професор кафедри, Національний університет «Львівська політехніка», спеціальність 05.11.05.
  6. Мотало Василь Петрович, д.т.н., доцент, дпрофесор кафедри, Національний університет «Львівська політехніка», спеціальність 05.01.02.
  7. Мартинюк Валерій Володимирович, д.т.н., професор, завідувач кафедри, Хмельницький національний університет, спеціальність 05.11.05.
  8. Походило Євген Володимирович, д.т.н., професор, професор кафедри, Національний університет «Львівська політехніка», спеціальність 05.11.05.
  9. Тріщ Роман Михайлович, д.т.н., професор, завідувач кафедри, Українська інженерно-педагогічна академія МОН України, спеціальність 05.01.02.
  10. Хома Володимир Васильович, д.т.н., професор, професор кафедри, Національний університет «Львівська політехніка», спеціальність 05.11.05.
  11. Чабан Василь Йосипович, д.т.н., професор, професор кафедри, Національний університет «Львівська політехніка», спеціальність 05.11.05.
  12. Яковлев Максим Юрійович, д.т.н., старший науковий співробітник, Національна академія Національної гвардії України Міністерство внутрішніх справ, спеціальність 05.01.02.
  13. Яцук Василь Олександрович, д.т.н., професор, професор кафедри, Національний університет «Львівська політехніка», спеціальність 05.01.02.
Оновлено 4 years 1 міс тому