IIІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих науковців «Актуальні проблеми сучасної хімії»

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова запрошує взяти участь у IIІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих науковців «Актуальні проблеми сучасної хімії», яка відбудеться 24 травня 2019 р.

Форма участі: заочна (дистанційна).

Робочі мови: українська, російська, англійська

Збірнику матеріалів конференції буде присвоєно ISBN з вихідними даними видавництва України. Електронний варіант збірника матеріалів конференції буде надіслано всім учасникам 24 травня 2019 р.

Тематичні направлення конференції за секціями:

• біохімія;
  • біогеохімія;
  • органічна хімія;
  • неорганічна хімія;
  • використання хімії в промисловості;
  • моніторинг навколишнього середовища;
  • сучасні методи викладання хімічних дисциплін.

До 10 травня 2019 р. необхідно надіслати тези, скан-копію квитанції про сплату на E-mail та заповнити заявку на участь у конференції за посиланням, поданим нижче.

Вартість участі:

• публікація матеріалів конференції (PDF-версія), сертифікат учасника конференції та електронний варіант збірника матеріалів конференції – 50 грн;
  • публікація матеріалів в збірнику з отриманням друкованого екземпляру збірника матеріалів конференції – 150 грн.

Контактна інформація:

Е-mаіl: khimiia@nuos.edu.ua