Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова

Всеукраїнські економічні читання "ПЕРСПЕКТИВИ МОРСЬКОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В КОНТЕКСТІ ІНДУСТРІЯ 4.0"

Шановні колеги!

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова запрошує взяти участь у Всеукраїнських економічних читаннях «ПЕРСПЕКТИВИ МОРСЬКОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В КОНТЕКСТІ ІНДУСТРІЯ 4.0», що відбудуться 17-18 грудня 2020 року.

Тематичні напрямки роботи конференції:

IV Всеукраїнська науково-практична конференція "Актуальні проблеми сучасної хімії"

Факультет екологічної та техногенної безпеки запрошує взяти участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих науковців присвячену 100-річчю НУК ім. адм. Макарова

Актуальні проблеми сучасної хімії

22 травня 2020 р.

Факультет екологічної та техногенної безпеки запрошує взяти участь  у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих науковців присвячену 100-річчю НУК ім. адм. Макарова

Актуальні проблеми сучасної хімії

22 травня 2020 р.

IIІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих науковців «Актуальні проблеми сучасної хімії»

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова запрошує взяти участь у IIІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих науковців «Актуальні проблеми сучасної хімії», яка відбудеться 24 травня 2019 р.

Форма участі: заочна (дистанційна).

Робочі мови: українська, російська, англійська

IIІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих науковців «Актуальні проблеми сучасної хімії»

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова запрошує взяти участь у IIІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих науковців «Актуальні проблеми сучасної хімії», яка відбудеться 24 травня 2019 р.

Форма участі в конференції: заочна (дистанційна).

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Тематичні направлення конференції за секціями: