IIІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих науковців «Актуальні проблеми сучасної хімії»

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова запрошує взяти участь у IIІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих науковців «Актуальні проблеми сучасної хімії», яка відбудеться 24 травня 2019 р.

Форма участі в конференції: заочна (дистанційна).

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Тематичні направлення конференції за секціями:

• Біохімія;
  • Біогеохімія;
  • Органічна хімія;
  • Неорганічна хімія;
  • Використання хімії в промисловості;
  • Моніторинг навколишнього середовища;
  • Сучасні методи викладання хімічних дисциплін.

Кінцевий термін подачі матеріалів: 10 травня 2019 р. (включно).

Публікація матеріалів конференції (PDF-версія) тільки на сайті, сертифікат учасника конференції та електронний варіант збірника матеріалів конференції – 50 грн.
Публікація матеріалів в збірнику з отриманням друкованого екземпляру збірника матеріалів конференції – 150 грн.

Контактна інформація:

Е-mаіl: khimiia@nuos.edu.ua