V Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Сучасні тенденції у розвитку науки та освіти»

4 квітня 2019 року Наукове товариство студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка запрошує взяти участь у V Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених «Сучасні тенденції у розвитку науки та освіти».

Форма участі у конференції: очна і заочна.

Для участі у конференції необхідно до 28 березня 2019 року надіслати на e-mail:

• заявку на участь у конференції (зразок додається);
  • матеріали статей (електронний варіант у форматах rtf або doc);
  • відгук-рекомендацію на статтю наукового керівника з його підписом (у форматі pdf);
  • копію чека про оплату із зазначенням прізвища (сфотографовану або відскановану) з темою листа «Конференція. Матеріали (прізвище учасника)».

Організаційний внесок150 грн.

Контактна інформація: