Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

V Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Сучасні тенденції у розвитку науки та освіти»

4 квітня 2019 року Наукове товариство студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка запрошує взяти участь у V Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених «Сучасні тенденції у розвитку науки та освіти».

Форма участі у конференції: очна і заочна.

Для участі у конференції необхідно до 28 березня 2019 року надіслати на e-mail:

І Всеукраїнська науково-практична конференція «Іноземна мова у полікультурному просторі: досвід та перспективи»

Кафедра німецької мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка запрошує науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, аспірантів та здобувачів, студентів взяти участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції «Іноземна мова у полікультурному просторі: досвід та перспективи».

Дата та місце проведення: 10 квітня 2019 року, м. Кам’янець-Подільський.

Наукова проблематика конференції.