Шановні колеги!

За дорученням Міністерства освіти і науки України ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" повідомляє, що у вересні-листопаді 2019 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету проходитиме Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт "Інноваційні ресторанні технології" (далі-Конкурс).

Конкурс проводиться з метою формування в умовах євроінтеграції покоління молодих науковців та практиків у сфері ресторанного господарства, підвищення професійних компетенцій , налагодження співпраці професійного , освітнього, бізнес-середовища та громадськості щодо розвитку сфери гостинності України та світу.

Термін подачі наукових робіт - 18.11.2019 р. Фінальна частина Конкурсу проводитиметься 21.11.2019 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету.

Контактна особа для отримання додаткової інформації : Вітряк Оксана Павлівна , тел. (050) 358-58-07, vitrox@ukr.net.