Міністерство освіти і науки України

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "КОМП’ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ І КІБЕРБЕЗПЕКА: ДОСЯГНЕННЯ ТА ІННОВАЦІЇ"

Шановні колеги, молоді вчені, здобувачі вищої освіти!

Всеукраїнські економічні читання "ПЕРСПЕКТИВИ МОРСЬКОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В КОНТЕКСТІ ІНДУСТРІЯ 4.0"

Шановні колеги!

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова запрошує взяти участь у Всеукраїнських економічних читаннях «ПЕРСПЕКТИВИ МОРСЬКОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В КОНТЕКСТІ ІНДУСТРІЯ 4.0», що відбудуться 17-18 грудня 2020 року.

Тематичні напрямки роботи конференції:

V Всеукраїнська науково-практична конференція "Трансформація національної моделі фінансово кредитних відносин: виклики глобалізації та регіональні аспекти"

Шановні колеги!

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо науковців, викладачів закладів вищої освіти, керівників і фахівців підприємств узяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності», яка буде проведена 26 – 27 листопада 2020 року у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.

НАУКОВІ НАПРЯМИ

ІX Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Сучасний стан та перспективи розвитку обліку, аудиту, оподаткування та аналізу в умовах міжнародної інтеграції»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас  взяти участь у роботі ІX Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Сучасний стан та перспективи розвитку обліку, аудиту, оподаткування та аналізу в умовах міжнародної інтеграції», яка відбудеться 17-18 листопада 2020 р. на базі Херсонського національного технічного університету (м. Херсон). До участі в конференції запрошуються вчені, викладачі закладів освіти, докторанти, аспіранти, здобувачі, а також фахівці в обліково-аналітичній сфері.

VI Міжнародна студентська наукова конференція “Облік, аналіз і контроль в системі управління суб’єктами економіки”

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у VІ Міжнародній студентській науковій конференції “Облік, аналіз і контроль в системі управління суб’єктами економіки”, яка проводитиметься 10 листопада 2020 р. у Національному університеті “Львівська політехніка”.

Формат проведення конференції – онлайн.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Актуальні проблеми бухгалтерського, управлінського та податкового обліку і шляхи їх вирішення.

І Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Екологія. Довкілля. Енергозбереження»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас узяти участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Екологія. Довкілля. Енергозбереження», присвяченій 90-річчю Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»,  яка буде проходити з 3 по 4 грудня 2020 року на базі кафедри прикладної екології та природокористування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (Полтава, Україна).

ТЕМАТИКИ КОНФЕРЕНЦІЇ

V Всеукраїнська науково-практична конференція «Трансформація національної моделі фінансово-кредитних відносин: виклики глобалізації та регіональні аспекти»

Шановні колеги!

Запрошуємо науковців закладів вищої освіти та наукових установ, аспірантів, магістрантів, студентів, державних службовців, представників бізнесу та громадських організацій взяти участь у V Всеукраїнській науково-практичній конференції «Трансформація національної моделі фінансово-кредитних відносин: виклики глобалізації та регіональні аспекти», що відбудеться  18 листопада 2020 року.

IV Міжнародна науково-практична internet-конференція «Теоретичні та практичні аспекти дослідження лікарських рослин»

Запрошуємо Вас взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній internet-конференції «Теоретичні та практичні аспекти дослідження лікарських рослин» (зареєстрована в УкрІНТЕІ № 613 від 11 жовтня 2017 р.), яка відбудеться 26–28 листопада 2020 року на базі кафедри ботаніки Національного фармацевтичного університету у м. Харків.

Напрямки конференції:

І Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ В СУЧАСНІЙ НАУЦІ, ОСВІТІ ТА ПРАКТИЦІ»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Національний транспортний університет за ініціативою факультету економіки та права запрошує науковців, викладачів, аспірантів, докторантів, фахівцівпрактиків та всіх зацікавлених осіб взяти участь у роботі І Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ В СУЧАСНІЙ НАУЦІ, ОСВІТІ ТА ПРАКТИЦІ» (17-18 листопада 2020 року)