ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "КОМП’ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ І КІБЕРБЕЗПЕКА: ДОСЯГНЕННЯ ТА ІННОВАЦІЇ"

Шановні колеги, молоді вчені, здобувачі вищої освіти!

Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти та Центральноукраїнський національний технічний університет запрошують взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти й молодих учених “Комп’ютерна інженерія і кібербезпека: досягнення та інновації, яка відбудеться 25–27 листопада 2020 року в дистанційному режимі (онлайн).

Основні напрямки роботи конференції (секції)

• Інформаційні системи та технології.
  • Технології проектування комп’ютерних систем та мереж.
  • Інженерія програмного забезпечення.
  • Комп’ютерні системи штучного інтелекту.
  • Мережні інформаційні технології.
  • Нормативно–правові засади забезпечення кібербезпеки.
  • Інформаційна безпека національного сегмента кіберпростору та боротьба з кіберзлочинністю.
  • Захист програм та даних в комп’ютерних системах і мережах.

Форми участі в конференції

• дистанційна (онлайн).

Організаційні питання

• участь і публікація тез у збірнику матеріалів всеукраїнської конференції є безоплатною.

Детальну інформацію щодо участі в конференції подано в Інформаційному листі.

Приєднані файлиРозмір
Інформаційний лист152.5 KB