Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо науковців, викладачів закладів вищої освіти, керівників і фахівців підприємств узяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності», яка буде проведена 26 – 27 листопада 2020 року у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.

НАУКОВІ НАПРЯМИ

• Сучасні тенденції та стратегії розвитку готельно-ресторанного бізнесу.
  • Інновації харчових технологій та продукції ресторанного господарства.
  • Розвиток туристичної сфери в умовах глобалізації.
  • Стан та перспективи розвитку економіки та менеджменту індустрії гостинності.
  • Наукові основи гуманітарної підготовки фахівців для сфери гостинності, освітні та професійні стандарти.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Учасники конференції отримають:
1) сертифікат учасника конференції (електронний та друкований варіант);
2) електронний збірник конференції, який також буде розміщений на сайті Університету;
3) друкований збірник конференції (у разі потреби та здійснення додаткової оплати).

Для участі у конференції необхідно до 15 листопада 2020 року (включно) надіслати на адресу організаційного комітету hostynnist.2020@gmail.com:
1. Заявку (ПІП, науковий ступінь, вчене звання; місце роботи / навчання; назва доповіді, напрям; е-mail, контактний номер телефону).
2. Тези (оформлені відповідно до вимог).

Детальну інформацію подано в Інформаційному листі.

Приєднані файлиРозмір
Інформаційний лист 1.05 MB