Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо науковців, викладачів закладів вищої освіти, керівників і фахівців підприємств узяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності», яка буде проведена 26 – 27 листопада 2020 року у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.

НАУКОВІ НАПРЯМИ

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку туризму в регіонах України»

Запрошуємо взяти участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку туризму в регіонах України», яка відбудеться 18-19 жовтня 2019 р.

До участі в конференції запрошуються студенти, аспіранти та молоді науковці, у коло наукових інтересів яких входять географічні, економічні, соціальні, екологічні та інші проблеми розвитку туризму в регіонах України.