І Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ В СУЧАСНІЙ НАУЦІ, ОСВІТІ ТА ПРАКТИЦІ»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Національний транспортний університет за ініціативою факультету економіки та права запрошує науковців, викладачів, аспірантів, докторантів, фахівцівпрактиків та всіх зацікавлених осіб взяти участь у роботі І Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ В СУЧАСНІЙ НАУЦІ, ОСВІТІ ТА ПРАКТИЦІ» (17-18 листопада 2020 року)

Мета конференції: обговорення актуальних проблем розвитку науки, освіти та економіки, обмін досвідом наукової, методичної та педагогічної діяльності між вітчизняними та зарубіжними партнерськими університетами, залучення фахівців-практиків, здобувачів освіти до обговорення світових практик модернізації економіки, освіти, реформ правового середовища та гуманітарної сфери.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Секція «Економіка»

•  Сучасний стан та перспективи економічного розвитку
  •  Сучасні тенденції розвитку бізнесу: інновації і нові бізнес-технології в економіці
  •  Стратегічні пріоритети соціально-економічного розвитку в умовах глобальних викликів.

2. Секція «Іноземна філологія»

•  Зарубіжні інновації у мовній освіті та фаховій підготовці
  •  Новітні аспекти лінгвістичних досліджень та актуальні проблеми перекладознавства й методики навчання перекладу

3. Секція «Педагогіка»

•  Інноваційні технології навчання: проблеми, виклики, перспективи
  •  Гуманітаризація професійної підготовки інженерних кадрів 4. Секція «Філософія»
  •  Суспільна модернізація України у фокусі філософських наук 5. Секція «Юридична наука»
  •  Актуальні питання сучасної юридичної науки і практики

Робочі мови конференції: українська, англійська, німецька, польська, болгарська, російська.

Форма участі у конференції: дистанційна

Приєднані файлиРозмір
informaciynyy_lyst.pdf594.51 KB