І Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Екологія. Довкілля. Енергозбереження»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас узяти участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Екологія. Довкілля. Енергозбереження», присвяченій 90-річчю Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»,  яка буде проходити з 3 по 4 грудня 2020 року на базі кафедри прикладної екології та природокористування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (Полтава, Україна).

ТЕМАТИКИ КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Управління глобальною та регіональною екологічною безпекою.

2. Технології захисту довкілля.

3.  Біорізноманіття та заповідна справа.

4.  Сучасний стан та перспективи розвитку екологічної освіти.

5.  Комплексні рішення в енергозбереженні.

6.  Нетрадиційні та відновлювальні джерела енергії.

ВАЖЛИВІ ДАТИ:

до 17.11.2020р. – прийом заявок на участь у конференції;

до 20.11.2020р. – надання матеріалів для публікації і копії квитанції про оплату оргвнеску.

Вартість участі в конференції

Організаційний внесок для одного учасника конференції складає 270 грн. (очна форма участі) та 150 грн. (заочна форма участі), який включає:

•  отримання інформаційних матеріалів (для очної участі) та пересилку збірника матеріалів (для заочної участі);
  •  опублікування матеріалів конференції в матеріалах доповідей конференції;
  •  організаційні витрати оргкомітету.

ОБОВЯЗКОВОЮ УМОВОЮ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ Є: реєстрація для участі за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1p0PNDJoxnaOfjukAiv07cCwXo8pF7Q6KW-T-Fm9phYQ/edit або на сторінці Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка у розділі «Події». До електронної реєстраційної форми обов’язковим є прикріплення тез конференції (оформлених згідно вимог) та копії чека про сплату оргвнеску.

УВАГА! Матеріали конференції приймаються лише під час реєстрації у Google-формі.

Детальна інформація щодо умов участі в конференції   міститься в Інформаційному листі .

Приєднані файлиРозмір
informaciynyy_lyst_nupp.doc208 KB