Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка

І Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Екологія. Довкілля. Енергозбереження»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас узяти участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Екологія. Довкілля. Енергозбереження», присвяченій 90-річчю Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»,  яка буде проходити з 3 по 4 грудня 2020 року на базі кафедри прикладної екології та природокористування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (Полтава, Україна).

ТЕМАТИКИ КОНФЕРЕНЦІЇ

ІV Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Організаційно-правові аспекти публічного управління в Україні»

Конференція відбудеться 21 квітня 2017 р.

Мета конференції: узагальнення напрацювань вітчизняних та зарубіжних фахівців з питань здійснення публічного управління та вироблення пропозицій щодо його вдосконалення

Основні тематичні напрями конференції: