VI Міжнародна студентська наукова конференція “Облік, аналіз і контроль в системі управління суб’єктами економіки”

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у VІ Міжнародній студентській науковій конференції “Облік, аналіз і контроль в системі управління суб’єктами економіки”, яка проводитиметься 10 листопада 2020 р. у Національному університеті “Львівська політехніка”.

Формат проведення конференції – онлайн.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Актуальні проблеми бухгалтерського, управлінського та податкового обліку і шляхи їх вирішення.

2. Проблеми та перспективи розвитку аудиторської діяльності в Україні.

3. Проблеми розвитку економічного аналізу та його застосування у прийнятті управлінських рішень на практиці.

4. Шляхи реформування внутрішнього та зовнішнього контролю у контексті подолання економічних проблем підприємств.

5. Проблеми та перспективи використання інформаційних систем і технологій в обліку, аналізі та аудиті.

РОБОЧІ МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ: українська, англійська, польська.

Для участі в конференції необхідно до 8 листопада 2020 р. включно:

• Зареєструватись на сайті конференції: www.conf.lviv.ua
  • Надіслати підготовлені файли (тези та квитанцію про оплату) на e-mail: oaconf@ukr.net

Для опублікування матеріалів учасники сплачують організаційний внесок у розмірі 150 грн. Участь студентів коледжів безкоштовна.

Детальну інформацію ррозміщено в Інформаційному листі.

Приєднані файлиРозмір
Інформаційний лист337.5 KB