ІX Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Сучасний стан та перспективи розвитку обліку, аудиту, оподаткування та аналізу в умовах міжнародної інтеграції»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас  взяти участь у роботі ІX Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Сучасний стан та перспективи розвитку обліку, аудиту, оподаткування та аналізу в умовах міжнародної інтеграції», яка відбудеться 17-18 листопада 2020 р. на базі Херсонського національного технічного університету (м. Херсон). До участі в конференції запрошуються вчені, викладачі закладів освіти, докторанти, аспіранти, здобувачі, а також фахівці в обліково-аналітичній сфері.

Тематичні напрямки роботи конференції (секції):

1. Сучасний облік: міжнародний та національний досвід розвитку, проблеми та перспективи.
  2. Міжнародна інтеграція у сфері аудиту.
  3. Оподаткування суб’єктів господарювання: сучасний стан та пріоритети розвитку.
  4. Економічний аналіз у системі оперативного та стратегічного управління підприємством.
  5. Інформаційні технології в обліково-аналітичних системах підприємств.
  6. Регіональні і глобальні проблеми розвитку економіки.

Робочі мови конференції: українська, російська.

Форма участі: дистанційна.

За результатами конференції усім учасникам буде надруковано та надіслано електронний варіант збірника тез доповідей.

Умови участі в конференції:

Для своєчасного формування програми, збірника матеріалів конференції необхідно до 16 листопада 2020р. оформити і надіслати в Оргкомітет такі документи електронною поштою на адресу oblik-kntu@ukr.net :

• заявку на участь (зразок надається);
  • тези доповідей (вимоги до оформлення додаються);
  • відскановану квитанцію про сплату організаційного внеску (бажаючим отримати друкований варіант збірника і сертифікат учасника).

Електронний варіант збірника матеріалів конференції розсилається  БЕЗКОШТОВНО.

Контрольні терміни участі в конференції:

до 16.11.2020р. (включно) - надання заявок на участь у роботі конференції, тез доповідей (в електронному вигляді).

17-18.11.2020р. - розміщення матеріалів на сайті Херсонського національного технічного університету, обговорення доповідей на Інтернет - форумі;

до 30.11.2020р. - публікація та розсилка збірників тез доповідей авторам.

Детальну інформацію щодо участі в конференції розміщено в Інформаційному листі.

Приєднані файлиРозмір
Інформаційний лист56.02 KB