Міжнародна науково-теоретична конференція «Граматичні читання – ХІ»

13-14 травня 2021 року кафедра загального та прикладного мовознавства і слов’янської філології та кафедра української мови і культури філологічного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса, Інститут мовознавства імені О. О. Потебні НАН України, Інститут української мови НАН України, Український мовно-інформаційний фонд НАН
України, кафедра славістики Бєлградського університету, кафедра україністики Познанського університету імені Адама Міцкевича, Вроцлавський університет, Університет Палацького в Оломоуці спільно проводять Міжнародну науково-теоретичну конференцію «Граматичні читання – ХІ».
Передбачено роботу таких секцій:
1. Проблеми філософії та феноменології мови, теорії та історії мови.
2. Теоретичні питання морфології і синтаксису.
3. Актуальні проблеми семантики мовних одиниць.
4. Проблеми дискурсології та дискурс-аналізу.
5. Прикладна лінгвістика: напрями та методи дослідження.
6. Міжкультурна лінгвістика, дискурсологія, лінгвоаксіологія.
7. Лінгвоперсонологія.
8. Комунікативна лінгвістика.
9. Сучасні теорії і практики лінгвістичних досліджень: еколінгвістика, етнолінгвістика,
юрислінгвістика, інформаційна лінгвістика, екзотерична лінгвістика, лінгвістична
експертиза..
10. Психолінгвістика, нейропсихолінгвістика, психіатрична лінгвістика.
Робота конференції відбудеться за адресою:
Донецький національний університет імені Василя Стуса,
філологічний факультет, вул. Академіка Янгеля, 4, м. Вінниця.
Попередній розклад конференції:
13.05.2021 – заїзд учасників, реєстрація;
13.05.2021 – пленарне засідання, робота секцій, екскурсія на Вінницький фонтан ROSHEN.
14.05.2021 – робота секцій, екскурсія.

Електронний варіант матеріалів та заявку на участь у конференції, час та суму оплати просимо надсилати до 1 березня 2021 року на адресу: a.zagnitko@donnu.edu.ua (тема: Граматичні читання). Якщо Ви не отримали підтвердження про одержання матеріалів протягом двох робочих днів, повторіть, будь ласка, лист ще раз.

Приєднані файлиРозмір
informaciynyy_lyst.pdf253 KB