VІІІ Міжнародна науково-практична конференція: «Перспективи розвитку обліку, контролю та аналізу в контексті євроінтеграції».

Шановні колеги, науковці і фахівці-практики в сфері обліку, аналізу та аудиту!

Маємо за  честь запросити Вас 21 травня 2020 року до участі у роботі VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції: «Перспективи розвитку обліку, контролю та  аналізу в контексті євроінтеграції».

Метою конференції є обговорення напрямів розвитку бухгалтерського обліку,  звітності, контролю та аналізу відповідно до сучасних міжнародних вимог та узагальнення пропозицій щодо їх вдосконалення.

Запрошуються: українські та зарубіжні викладачі ЗВО, аспіранти, студенти, а також фахівці в обліково-аналітичній сфері.

Тематичні напрями роботи конференції:

Секція 1. Перспективи розвитку обліку та звітності у світлі інтеграційних процесів.

Секція 2. Контроль, аналіз та аудит  в Україні та світі: досвід та перспективи.

Робочі мови конференції:

українська, російська, англійська.

Форма участі: дистанційна

Для участі в конференції необхідно:

Надіслати електронною поштою на адресу conf_oneu_2020@ukr.net  до 15 травня 2020 р.  Оргкомітету наступні документи:

• заявку на участь (за доданою формою);
  • тези доповідей (вимоги до оформлення додаються);
  • копію платіжного доручення про переказ  внеску (у разі необхідності друку збірника тез);
  • для студентів копію рецензії наукового керівника.
Приєднані файлиРозмір
informaciynyy_lyst.doc225 KB