Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська Хартія вільної людини – ціннісний базис для національної концепції «Нова українська школа»»

Запрошуємо вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «УКРАЇНСЬКА ХАРТІЯ ВІЛЬНОЇ ЛЮДИНИ – ЦІННІСНИЙ БАЗИС ДЛЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ КОНЦЕПЦІЇ «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА»», яка відбудеться 29 квітня 2020 року  в актовому залі Державного архіву Тернопільської області.

Основні тематичні напрямки роботи конференції:

• Система цінностей Української Хартії вільної людини
  • Ціннісні орієнтири Української Хартії вільної людини як основа Нової української школи
  • Методичні аспекти вдосконалення виховного процесу та громаданської освіти в контексті актуалізації проблем цінностей
  • Рефлексія базових цінностей у сучасній післядипломній освіті
  • Історичні аспекти ціннісних парметрів української культури
  • Християнські цінності: сучасний суспільний контекст

Робочі мови конференції: українська, польська, англійська

Приєднані файлиРозмір
Інформаційний лист111.88 KB