Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти

Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська Хартія вільної людини – ціннісний базис для національної концепції «Нова українська школа»»

Запрошуємо вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «УКРАЇНСЬКА ХАРТІЯ ВІЛЬНОЇ ЛЮДИНИ – ЦІННІСНИЙ БАЗИС ДЛЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ КОНЦЕПЦІЇ «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА»», яка відбудеться 29 квітня 2020 року  в актовому залі Державного архіву Тернопільської області.

Основні тематичні напрямки роботи конференції:

Міжнародна науково-практична конференція «Наукові знання: історія становлення та перспективи розвитку»

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «НАУКОВІ ЗНАННЯ: ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ», яка відбудеться 3 грудня 2019 року у Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Робочі мови конференції: українська, англійська, німецька, польська, турецька.

Передбачаються наступні напрямки    роботи конференції:

Суспільно-гуманітарний напрям: