XVIII МІЖНАРОДНА МОЛОДІЖНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ НАУКИ, ТЕХНІКИ ТА ОСВІТИ»

На конференції будуть розглядатися питання:

•  Історичні аспекти розвитку фізико-математичних і технічних наук в Україні та світі
  •  Внесок учених та інженерів КПІ ім.Ігоря Сікорського у світову науку і техніку
  •  Значення історії науки і техніки для патріотичного виховання студентства
  •  Впровадження історико-наукових досліджень та учбових курсів у вищу школу
  •  Технічні університети у розвитку науки та технічної освіти, методологія викладання фізико-математичних наук
  •  Роль особистості в науці. Наукові та науково-технічні школи

РОБОЧІ МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ

українська, англійська

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК

Організаційний внесок 200 грн. Оплата внеску здійснюється переказом до запитання на ім’я Цюпко Тетяна Василівна, м. Київ 03124, п/в 124. У призначенні платежу обов’язково зазначити «Оргвнесок за участь у конференції «Історія розвитку науки, техніки та освіти» - Прізвище платника». Оплату здійснити до 31.03.2020. Проживання та харчування оплачується самостійно. При потребі бронювання гуртожитку повідомити Оргкомітет не пізніше 10.04.2020 р.

МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Збірник матеріалів конференції буде опубліковано до початку роботи.

Кращі доповіді буде відзначено грамотами та рекомендовано до друку у фахових наукових виданнях України.

КОНТРОЛЬНІ ДАТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

До 23.03.2020 – подати заявку та текст тез доповіді для публікації

До 31.03.2020 – сплатити організаційний внесок

Заявка на кожного учасника та текст тез (до 3 сторінок) надсилаються в електронному форматі на адресу Оргкомітету:

histe2020@gmail.com

Приєднані файлиРозмір