Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

Всеукраїнська науково-практична конференція «Консорціуми університетів: забезпечення сталого розвитку закладів вищої освіти України та їх конкурентоспроможності»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Консорціуми університетів: забезпечення сталого розвитку закладів вищої освіти України та їх конкурентоспроможності», яка відбудеться 22-23 квітня 2020 року на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

V Всеукраїнський форум студентів, аспірантів і молодих учених

Запрошуємо взяти участь у V Всеукраїнському форумі студентів, аспірантів і молодих учених, який відбудеться 25-26 квітня 2019 року на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

У рамках проведення форуму буде працювати виставка наукових досягнень, проходитимуть майстер-класи, презентації. Усім бажаючим продемонструвати свої наукові досягнення у будь-якій зазначеній формі вказати необхідне у заявці.

Робочі мови форуму – українська, англійська.

Міжнародна наукова конференція «Освіта та наука у мінливому світі: проблеми та перспективи розвитку»

Запрошуємо взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Освіта та наука у мінливому світі: проблеми та перспективи розвитку», яка відбудеться 29-30 березня 2019 р. у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.

Мови конференції: українська, російська, англійська, іспанська, польська.

XVII Всеукраїнська конференція молодих вчених та студентів з актуальних питань сучасної хімії

Запрошуємо взяти участь у роботі XVII Всеукраїнської конференції молодих вчених та студентів з актуальних питань сучасної хімії, яка відбудеться на базі хімічного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 20 23 травня 2019 р. (м. Дніпро).

Місце проведення конференції – 16-й корпус (хімічний факультет) ДНУ.

Робоча мова конференції: українська.