Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького

ІХ Всеукраїнський науково-практичний семінар «Теоретичні та практичні проблеми розвитку кримінального права і процесу»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІХ Всеукраїнського науково-практичного семінару "Теоретичні та практичні проблеми розвитку кримінального права і процесу", який відбудеться 4 грудня 2020 року в Університеті Короля Данила.

І Міжнародний конкурс студентських наукових проектів «Охорона та захист прав людини»

У конкурсі з науковим проектом запрошуються взяти участь здобувачі вищої освіти ВНЗ України та зарубіжних країн. Проект має бути пошуковим та інноваційним за своїм характером, мати наукове й практичне значення, містити положення щодо самостійно виконаного удосконалення окремих теоретичних положень та чинного законодавства з урахуванням позитивного зарубіжного досвіду та бути спрямованим на вирішення проблем за наступними напрямками: