ІХ Всеукраїнський науково-практичний семінар «Теоретичні та практичні проблеми розвитку кримінального права і процесу»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІХ Всеукраїнського науково-практичного семінару "Теоретичні та практичні проблеми розвитку кримінального права і процесу", який відбудеться 4 грудня 2020 року в Університеті Короля Данила.

Метою семінару є обговорення і пошук шляхів вирішення актуальних проблем кримінального права та процесу, обмін науковими здобутками і вироблення рекомендацій щодо вдосконалення кримінального, кримінально-процесуального, кримінально-виконавчого законодавства.

В рамках очної частини роботи семінару також планується 4 грудня 2020 року засідання круглого столу "Кримінальний кодекс 2021: to be, or not to be?".

На семінар запрошуються науковці, аспіранти ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері юридичних наук, студенти.

Форма проведення: очна (для круглого столу), заочна (для семінару).

Мова семінару: українська, англійська.

Для участі в роботі семінару необхідно надіслати електронною поштою в організаційний комітет до 26 листопада 2020 року:

1)    заповнену за зразком заявку;

2)    тези доповіді;

3)    відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску.

Організаційний внесок

Організаційний внесок для відшкодування витрат на проведення семінару становить 100 гривень.

Доктори наук оргвнесок не сплачують.

Витрати на проїзд та проживання.

Детальну інформацію про умови участі подано в Інформаційному листі.

Приєднані файлиРозмір
informaciynyy_lyst.docx38.67 KB