IX Міжнародна науково–практична конференція «УПРАВЛІННЯ В ОСВІТІ»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у IX Міжнародній науково-практичній конференції «Управління в освіті», що відбудеться 4-5 квітня 2019 року в Національному університеті

«Львівська політехніка»

До участі у міжнародній науково-практичній конференції запрошуються науковці, аспіранти, здобувачі, викладачі та студенти закладів вищої освіти та науково-дослідних установ.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.

Кінцевий термін подання матеріалів: 24 березня 2019 року.

На конференції передбачаються доповіді з актуальних питань в таких секціях:

Секція 1Нова українська школа

Секція 2. Забезпечення якості професійно-технічної освіти: тенденції та виклики

Секція 3. Вища освіта України – ключові параметри та їх позиціювання у загальноєвропейському просторі

Секція 4Інноваційні технології у формальній, неформальній та інформальній освіті

Місце проведення конференції: Національний університет «Львівська політехніка» Навчально-науковий Інститут права та психології Кафедра педагогіки та соціального управління (м. Львів, вул. С. Бандери, 12, головний корпус)

Всі витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання, харчування тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.

Для участі у науково-практичній конференції просимо:

•          До 24 березня 2019 року надіслати на адресу Оргкомітету заповнену реєстраційну форму учасника, тези доповіді та скановану копію квитанції про оплату на conference.deptpsu@gmail.com (Мацеха Віктор Вікторович)

•          До 24 березня 2019 року за кожного учасника конференції перерахувати оргвнесок на картку «ПриватБанк» № 5168 7573 4817 5227 (Денькович Наталія Андріївна), з поміткою «За участь [прізвище учасника] у конференції «Управління в освіті».

Вартість публікації :

-           Друкований збірник матеріалів конференції + сертифікат учасника – 150 гр

-           Електронний збірник матеріалів конференції + сертифікат учасника – 75 гр

Оргвнесок включає організаційні витрати, видання програми з анотаціями, збірника матеріалів конференції та сертифікат учасника.

•          Вартість розсилки – за рахунок авторів.

•          Збірники матеріалів конференції будуть розіслані до 30 квітня 2019 року.

•          Матеріали конференції будуть розміщені на офіційному сайті Національного університету «Львівська політехніка»

Вимоги до оформлення матеріалів:

Обсяг тез: до 3-х повних сторінок формату А4, виконані у  редакторі MS Word

Поля: ліве – 25 мм, праве, верхнє і нижнє – 20 мм. Міжрядковий інтервал – 1,5.

Шрифт Times New Roman, кегль 14.

Порядок оформлення:

•          назва доповіді (великі букви, посередині, жирно, кегль 14);

•          прізвище, ім’я та по батькові авторів (посередині, жирно);

•          назва організації (посередині);

•          електронна адреса учасника (посередині);

•          основний текст;

•          література.

АДРЕСА РЕДАКЦІЙНОЇ КОЛЕГІЇ:

Кафедра педагогіки та соціального управління Національний університет «Львівська політехніка»

м.Львів 79005, вул. С. Бандери, 12

Тел.: +38 (097) 100-61-60