Історія кафедри транспортних технологій

Кафедру «Транспортні технології» було створено у 2004 році на базі секції транспортних технологій кафедри «Автомобільні шляхи». З моменту створення кафедра є у складі Інституту інженерної механіки та транспорту. Завідувачем кафедри було призначено доктора технічних наук, професора Віковича І.А.

З 2008 року кафедру очолює доктор технічних наук, професор Форнальчик Є.Ю

Кафедра здійснює підготовку:

• бакалаврів за спеціальністю 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)»;
  • магістрів за спеціальністю 275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» освітня програма «Організація і регулювання дорожнього руху», «Організація перевезень та управління на транспорті»;
  • магістрів за спеціальністю 275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» освітньо-наукова програма «Розумний транспорт і логістика для міст».
Оновлено 5 years 1 міс тому