Ви переглядаєте архівну версію офіційного сайту НУЛП (2005-2020р.р.). Актуальна версія: https://lpnu.ua

Сучасні глобалізаційні трансформації в туризмі

Спеціальність: Туризмознавство
Код дисципліни: 7.242.01.E.29
Кількість кредитів: 5
Кафедра: Туризм
Лектор: к.е.н., ас. Габа М.І.
Семестр: 2 семестр
Форма навчання: заочна
Результати навчання:
Здатність демонструвати знання щодо формування тенденцій до глобалізації трансформаційних процесів в індустрії туризму та дослідження співробітництва держав і соціальних організацій у політичній, економічній, культурній та інших областях для обґрунтування ефективної стратегії розвитку сучасного соціуму; здатність демонструвати знання щодо організації комунікаційної взаємодії та вирішення конфліктних ситуацій за допомогою сучасних комунікаційних та інноваційних технологій.
Необхідні обов'язкові попередні та супутні навчальні дисципліни:
Основи туризмознавства, Туроперейтинг.
Міжнародний туризм, Міжнародний туристичний бізнес.
Короткий зміст навчальної програми:
Глобалізація та глобальний розвиток: сутність, підходи та перспективи. . Глобальні проблеми сучасності. Україна в контексті європейської та євроатлантичної інтеграції в умовах глобального розвитку. Глобальні трансформації в туризмі. Міжнародний туризм та глобалізація в сучасному світі.
Рекомендована література:
1. Соснін О.В. Сучасні міжнародні системи та глобальний розвиток (соціально-політичні, соціально-економічні, соціально-антропологічні виміри): Навчальний посібник / О.В Соснін, В.Г Воронкова, О.Є.Постол – Київ: Центр навчальної літератури, 2015. – 556 с.
2. Валуйський О.О. Взаємозв’язок глобалізації та міжнародного туризму// Туризмологія: концептуальні засади теорії туризму: Монографія/ Кер.проекту В.С. Пазенок , В.К. Федорченко. - К.: ВЦ"Академія", 2013. - 368 с.
3. Ткаченко Т.І. Сталий розвиток туризму: теорія, методологія, реалії бізнесу Монографія. — 2-ге вид., випр. та доповн. — К. : Київ. нац.торг.- екон. ун-т, 2009. — 463 с.
4. Туризм як національний пріоритет: Колективна монографія / за редакцією І.М. Писаревського. – Х. ХНАМГ, 2010. – 284 c.
5. Мальська М .П. Міжнародний туризм і сфера послуг : підручник / М.П. Мальська, Н.В.Антонюк, Н.М Ганич. - К.: Знання, 2008 р. - 661 с.
Методи і критерії оцінювання:
• Поточний контроль (30 %) — практичні заняття, усне опитування, контрольна робота
• Підсумковий контроль (70%) — залік.