Ви переглядаєте архівну версію офіційного сайту НУЛП (2005-2020р.р.). Актуальна версія: https://lpnu.ua

Архітектурне проектування містобудівельного об'єкту (курсовий проект)

Спеціальність: Архітектура та містобудування
Код дисципліни: 6.191.02.E.162
Кількість кредитів: 3.5
Кафедра: Містобудування
Лектор: доц., к.арх. Русанова Ірина Василівна
Семестр: 7 семестр
Форма навчання: денна
Результати навчання:
• Здатність розв’язувати складні проектні задачі та практичні проблеми в сфері архітектурно-містобудівного і дизайнерського проектування, що характеризуються комплексністю та невизначеністю умов, або у процесі навчання, що передбачає застосування методів оптимізації містобудівних, середовищних, архітектурно-розпланувальних і композиційних рішень, екологічності, соціальної ефективності, економічності, безпеки будівель та споруд; застосування інформаційних технологій, наукомістких комп’ютерних технологій, систем автоматизованого проектування; управління проектами
• Володіння культурою мислення, здатність до узагальнення, аналізу, сприйняття інформації, постановки мети і вибору шляхів її досягнення.
• Здатність враховувати основні естетичні категорії, закони архітектурної композиції, етнічні, соціокультурні, економічні, технологічні, природні та екологічні принципи і прийоми будівництва.
• Уміння фахово представляти проект – доповідати по суті проекту, роз’яснювати окремі положення проекту;
• Знання санітарно-гігієнічних норм, пожежної безпеки, основ формування безпечного та доступного для неповносправних середовища життєдіяльності.
Необхідні обов'язкові попередні та супутні навчальні дисципліни:
Основи містобудування
Містобудівний аналіз
Архітектурне проектування
Короткий зміст навчальної програми:
Пропозиції щодо функціонального спрямування розвитку території. Генеральний план містобудівного об’єкту (М 1:500). План першого поверху містобудівного об’єкту з фрагментом генплану і схемою транспортного обслуговування (М 1:200). Плани цокольного і верхніх поверхів містобудівного об’єкту (М 1:200). Перетини містобудівного комплексу (М 1:200). Фасади-розгортки (М 1:200). Аксонометричні і перспективні зображення.
Рекомендована література:
1. Будинки і споруди. Громадські будинки і споруди. Основні положення. – К.: Мінрегіонбуд України. - (Державні будівельні норми України): ДБН В.2.2-9, К., 2009.
2. Гнесь І.П. Багатоквартирне житло: тенденції еволюції. Монографія. – Львів: Вид-во львівської політехніки, 2013.
Методи і критерії оцінювання:
Курсовий проект (100%)