Ви переглядаєте архівну версію офіційного сайту НУЛП (2005-2020р.р.). Актуальна версія: https://lpnu.ua

Практикум з архітектурного проектування житлового району

Спеціальність: Архітектура та містобудування
Код дисципліни: 6.191.02.E.160
Кількість кредитів: 1.5
Кафедра: Містобудування
Лектор: доц., к.арх. Русанова Ірина Василівна
Семестр: 7 семестр
Форма навчання: денна
Результати навчання:
• Здатність розв’язувати складні проектні задачі та практичні проблеми в сфері архітектурно-містобудівного і дизайнерського проектування, що характеризуються комплексністю та невизначеністю умов, або у процесі навчання, що передбачає застосування методів оптимізації містобудівних, середовищних, архітектурно-розпланувальних і композиційних рішень, екологічності, соціальної ефективності, економічності, безпеки будівель та споруд; застосування інформаційних технологій, наукомістких комп’ютерних технологій, систем автоматизованого проектування; управління проектами
• Володіння культурою мислення, здатність до узагальнення, аналізу, сприйняття інформації, постановки мети і вибору шляхів її досягнення.
• Здатність враховувати основні естетичні категорії, закони архітектурної композиції, етнічні, соціокультурні, економічні, технологічні, природні та екологічні принципи і прийоми будівництва.
• Уміння фахово представляти проект – доповідати по суті проекту, опонувати рецензію, роз’яснювати окремі положення проекту;
• Знання санітарно-гігієнічних норм, пожежної безпеки, основ формування безпечного та доступного для неповносправних середовища життєдіяльності.
Необхідні обов'язкові попередні та супутні навчальні дисципліни:
• Основи містобудування
• Містобудівний аналіз
• Архітектурне проектування
Короткий зміст навчальної програми:
Опис ділянки проектування та містобудівний аналіз. Розрахунок населення, житла, споруд громадського обслуговування. Опис концепції.
Рекомендована література:
1.ДБН 360-92 Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень.-К., Укрархбудінформ, 2002.-108с.
2.Закон України «Про планування і забудову територій» 2004
3.Посацький Б.С. Основи урбаністики. Територіальне і просторове планування. Навч. Посібник,- Львів, Вид-во Нац. Ун-ту «Львівська політехніка». 2010.-344с.
Методи і критерії оцінювання:
Пояснювальна записка до курсового проекту (100%)