Ви переглядаєте архівну версію офіційного сайту НУЛП (2005-2020р.р.). Актуальна версія: https://lpnu.ua

Мала архітектурна форма (курсова робота)

Спеціальність: Дизайн
Код дисципліни: 7.022.01.E.22
Кількість кредитів: 3
Кафедра: Дизайн та основи архітектури
Лектор: к.арх., асистент Петровська Юліана Романівна
Семестр: 1 семестр
Форма навчання: денна
Результати навчання:
• розуміти призначення і місце курсу «Мала архітектурна форма» в загальній системі професійної підготовки дизайнера, специфіку побудови та застосування малих архітектурних форм у процесі проектування середовища;
• знати методи пошуку для ознайомлення із реалізаціями у світовій практиці та навчитись критично їх аналізувати; основні методи та принципи виконання робочих креслень малих архітектурних форм, професійну термінологію, яка застосовується у процесі розробки малих архітектурних форм, методи пошуку ідей, які стосуються вирішення та реалізації творчого задуму;
• вміти самостійно опрацьовувати проекти малих архітектурних форм та органічно поєднувати їх із навколишнім середовищем.
Необхідні обов'язкові попередні та супутні навчальні дисципліни:
пререквізити:
• Основи композиції,
• Проектна графіка,
• Основи макетування та моделювання,
• Проектування,
• Історія архітектури і мистецтва
Короткий зміст навчальної програми:
Навчитись розробляти комплексні проекти малих декоративних та утилітарних архітектурних форм, оволодіти практичними навиками проектування малих архітектурних форм та органічного поєднання їх із навколишнім середовищем. Вирішувати комплексні завдання щодо дизайнерського оформлення міста. Поглиблення й деталізація знань, отриманих на лекціях та в процесі самостійної роботи студентів, спрямовані на засвоєння і закріплення навчального матеріалу, а також на розвиток мислення та усного мовлення студентів.
Рекомендована література:
1. Даниленко В.Я. Дизайн: Підручник. – Харків: ХДАДМ, 2003. – 320 с.; іл.
2. Петришин Г.П. Архітектурне проектування: початковий курс. Підручник для студентів всіх спеціальностей базового напряму 6.1201 “Архітектура” / Г.П. Петришин, М.М. Обідняк. – Львів: Видавництво „РАСТР 7”, 2010. – 272 с. (з грифом МОНУ)
3. Обуховська Л.В. Малі архітектурні форми в дизайні середовища: еволюція та сучасні тенденції застосування / Л.В. Обуховська // Сучасні проблеми архітектури та містобудування. – Київ: КНУБА, Вип.19/2008. – 592 с.
4. Туристичне ознакування міста : методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліна “Мала архітектурна форма” для студентів V курсу базового напряму “Мистецтво” спеціальності “Інтер’єр та обладнання” та студентів заочної форми навчання / Ю.Р. Петровська, Х.С. Бойко, В.І. Кузьмич. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – 39 с.
5. Графічна концепт-ідея малої архітектурної форми: методичні вказівки до виконання самостійних завдань з дисципліни “Мала архітектурна форма” для студентів базового напряму “Мистецтво” спеціальності “Дизайн” та студентів заочної форми навчання / Уклад.: Ю.Р. Петровська, В.І. Кузьмич. – Львів : ПП “Ощипок”, 2016. – 28 с.

Методи і критерії оцінювання:
• Протягом семестру студент може набрати 30 балів (10 балів за кожен із трьох етапів виконання курсової роботи) за поточний контроль протягом семестру. (30%)
• За захист курсового проекту та його виконання на семестровому заліку - студент може отримати максимально 70 балів. (70%)